Досягнення студентів факультету:

 

     Збірна Будівельного факультету з футболу другий раз за рік перемогла в фіналі університету. Вітаємо!

 Футбол

 

 З 15 по 17 листопада 2019 року команда Будівельного факультету у складі студентів 1-го курсу групи ПЦБ 2019 – 1 Тарасенко Ростислава, Павлюченко Іллі та 4-го курсу групи ГКЗ 2016 – 1 Коломійцева Дмитра під керівництвом к.т.н., доцента кафедри Земельного адміністрування та ГІС Радзінської Ю. Б. прийняли участь в Міжнародному VІІ конкурсі «Varna Spaghetti Engineering 2019», який проходив в Болгарії, місто Варна, Варненски Свободен Университет «Черноризец Храбър». Команда зайняла друге місце і отримали нагороду від Регіональної колегії в Варні при КІІП за саму оригінальну та добре реалізовану інженерну ідею.

Варна 2019

 

‑ студенти групи МГІС 2015-1 Качмарик М і Головачов Г. отримали подяку за участь у фінальному етапі конкурсу на найкращу наукову роботу, який проходив у Львівському національному аграрному університеті.

‑ студенти Матюшкова Л., Морозов С., Болдир О., Неподрада Є. Качмарик М. і Головачов Г. отримали грамоти за участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напрямку «Геодезія, картографія та землеустрій» зі спеціальності «Землеустрій та кадастр».

‑ студент Непорада Є. зайняв I місце у конкурсі STAND-UP.

‑ студент Чечуйко В. отримав подяку від Голови Краснокутської районної держадміністрації Харківської області по результатам дипломної роботи.

‑ студент Кінь Д. отримав подяку за участь у роботі конференції «Економіка: сучасні проблеми та перспективи розвитку;

‑ студенти Блощенко К. та Поковба Ю. отримали подяку та пропозиції щодо впровадження результатів дипломної роботи від Голови Базаліївської сільської ради Харківської обл;

‑ команда КВК студентів кафедри ГІС, ОЗ та НМ зайняла друге місце серед команд Університету за номінацією «Фаворити».

 

748199

     

748178

748192

 

748185


Новини

На сайті 42 гостя та 0 користувачів