viber imageСьогодні на Будівельному факультеті пройшла презентація секції «Архітектурна кераміка» кафедри «Технології будівельного виробництва та будівельних матеріалів» для студентів спеціальності промислове та цивільне будівництво. Метою презентації стало інформування студентів про можливість отримати додатково до спеціальності інженера-будівельника фах технолога – у рамках якого проходять навчання студенти ПЦБ-технологи, що є одним із напрямів співпраці Університету із ПрАТ «Харківський плитковий завод» у рамках підписаної Угоди про співпрацю.

Результатом реалізації Угоди стало формування унікальної для Університету експериментальної дуальної системи освіти, що є найбільш перспективною у наш час та активно реалізується у країнах Європи. Ця система надає студенту можливість паралельно отримувати теоретичні знання в Університеті та практичні навички на виробництві – «Харківському плитковому заводі».

Підготовка майбутніх фахівців проводиться відповідно до новітніх виробничих технологій, які вже зараз працюють на заводі. За результатами проходження практик ряд студентів факультету змогли отримати на плитковому заводі перше робоче місце з конкурентною оплатою праці та повним соціальним пакетом.

Презентація була проведена керівником секції «Архітектурної кераміки», д.т.н., професором Соповим Вікторомм Петровичем. У відео форматі лекція презентація буде доступна для майбутніх абітурієнтів Будівельного факультету  у рамках проекту «Школа абітурієнта» та розміщена на відкритих безкоштовних он-лайн платформах для можливості ознайомитися з нею усіх бажаючих.

viber image1


Новини

На сайті 36 гостей та 0 користувачів