АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ ІЗ СЛОВАЦЬКОЮ РЕСПУБЛІКОЮ

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує  студентів та аспірантів  взяти участь у поданні заявок на отримання стипендії для участі в програмі міжнародної академічної мобільності в закладах вищої освіти Словацької Республіки.

В рамках стипендійної програми Словацька Республіка забезпечить українським громадянам:

  • безкоштовне навчання;
  • виплату стипендії в розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;
  • проживання в студентських гуртожитках.

 У разі потреби можлива мовна підготовка як складова частина навчання.

Зважаючи на ситуацію щодо поширення COVID-19, Міністерство освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки вжило нових заходів щодо виплат стипендій за умов надзвичайної ситуації. У разі зміни очної (стаціонарної) форми навчання на дистанційну протягом академічного року, у зв’язку з надзвичайною ситуацією, стипендія надається в розмірі 50% від загальної місячної виплати.

Заявка для кандидатів для здобуття стипендій у 2021/2022 академічному році та детальна інформація про стипендії розміщена на сайті Міністерства освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки (англійською мовою) - https://www.minedu.sk/scholarships-offered-within-the-framework-of-bilateral-programs-of-cooperation-for-20212022/

Міністерство освіти і науки України прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (необхідно надіслати документи в обох зазначених форматах).

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна

Міністерство освіти і науки України

Управління міжнародного співробітництва та протоколу

В електронному форматі скановані PDF-документи необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши в темі листа «Стипендії на навчання в Словацькій Республіці 2021».

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК – 01 КВІТНЯ 2021 РОКУ

 

 

За додатковою інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228а (академічний корпус), тел. 707-30-50

електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Словакія
   

Новини

На сайті 85 гостей та 0 користувачів