Відбулася міжнародна науково-практична конференція «Тренди та тенденції розвитку будівельної галузі»

18 та 19 листопада 2020 р. на базі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбулася міжнародна науково-практична конференція «ТРЕНДИ ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ», котра організована співробітниками Будівельного факультету.

Метою організації цієї конференції було поєднати зусилля українських та закордонних науковців і провідних підприємств будівельної галузі в найбільш актуальних для сьогодення питаннях: систематизації підходів та узагальненні міжнародного досвіду у сфері будівництва; обговоренні сучасних викликів та проблем у будівництві, визначенні трендів та тенденцій розвитку вітчизняної та закордонної галузі.

Конференція складалася з двох частин: пленарне засідання з ключовими доповідями провідних науковців галузі та робота по секціям у форматі дискусії.

12

 

У рамках пленарного засідання 18-го листопада заслухано доповіді провідних науковців сьогодення: д.т.н., проф. Шмуклера Валерія Самуїловича, д.т.н., проф. Кондращенко Олени Володимирівни, к.т.н., доц. Болотських Олега Миколайовича, д.т.н., проф.  Кічаєвої Оксани Володимирівни та інших видатних вчених вітчизняної будівельної галузі. Серед закордонних гостей слід відзначити Ph.D., P.Tech. Chong Yong Ong з університету Малайзії.

34

 

Секції було сформовано на основі надісланих учасниками конференції тез. В результаті, стало можливим виділення 5 самостійних тематичних секцій:

  • методи управління поведінкою конструкцій в теорії та практиці будівництва (голова секції к. т. н., доц. Золотов С. М.);
  • новітні матеріали і технології будівельних матеріалів (голова секції д.т.н., проф. Кондращенко О. В.);
  • сучасні тенденції в ремонті та реконструкції будівель і споруд (голова секції к.т.н., доц. Болотських О. М.);
  • тренди та інновації у геотехніці (голова секції к.т.н., доц. Александрович В.А.);
  • енергоефективні конструкції та технології у будівельній галузі (голова секції к.т.н., доц. Шаповал С. В.);
  • територіальний розвиток використання земель: містобудівний аспект (голова секції к.т.н., доц. Нестеренко С.Г.).

Робота секцій відбувалася 19-го листопада в творчій та дружній атмосфері. Усі учасники конференції виявили високу зацікавленість, що проявлялася в жвавих дискусіях.

За результатами конференції опубліковано збірник тез доповідей.

5

 

 


Новини

На сайті 61 гість та 0 користувачів