Науково-педагогічний склад факультету має високий професійний рівень. Серед 68 викладачів, що працюють на факультеті, 6 докторів наук, 7 професорів, 35 кандидата наук, 35 доцентів, 2 дійсних академіків і членів-кореспондентів галузевих академій наук України, 2 лауреата Державної премії України.

На сьогодні на Будівельному факультеті навчаються понад 450

студентів, з них 167 – іноземні громадяни з 26 країн світу. Освіту здобувають іноземні студенти з Лівану, Сирії, Йорданії і багатьох інших. Така практика спільного навчання дозволяє значно збагатити досвід проектування, використовуючи національні та зарубіжні традиції.

Загальний ліцензійний обсяг на підготовку бакалаврів за спеціальністю “Будівництво та цивільна інженерія” становить 335 місць, за спеціальністю “Геодезія та картографія” – 65 місць.

Система навчання адаптована до основних принципів Європейської Конвенції.

Факультет готує випускників до професійної діяльності в галузі промислового, цивільного будівництва, а також у галузі геодезії та землеустрою. У структуру підготовки інженера-будівельника та інженера-геодезиста входять: основи теорії проектування, технології, організації, управління, якісна комп’ютерна підготовка зі знанням програмного забезпечення.

 Випускники Будівельного факультету залучені до роботи в будівельних організаціях, науково - дослідних, проектних інститутах і організаціях, які  виконують    проектні, будівельні та вишукувальні роботи, таких як трести «Житлобуд-1», «Житлобуд-2», ТОВ «Стальконструкція», ЗАТ «Витязь», ТОВ «Макрокап Девелопмент Україна», ТОВ «Південспецбуд», АТЗТ «Спецбудмонтаж», ТОВ «Інститут ХАРКІВПРОЕКТ», ВАТ «УКРГІДРОПРОЕКТ», ТОВ «ЮЖГІПРОРУДА», ВАТ «Діпрозаводтранс» та інші, в банках,  на біржах, у страхових компаніях, на спільних підприємствах.

Спеціалісти працюють на первинних посадах: майстер будівельних і монтажних робіт, інженер виробничо-технічного відділу, інженер з охорони праці, інженер-конструктор проектувальник, інженер – науковий співробітник, асистент – викладач, інженер у відділі капітального будівництва підприємства чи держадміністрації, інженер-експерт з оцінки нерухомості.


Новини

На сайті 37 гостей та 0 користувачів