Розклад екзаменів на Будівельному факультетіу

в весняному семестрі 2019/2020 навчального року

(4 курс, 3 курс скороченного терміну навчання)

Посилання: https://kis.kname.edu.ua

 

Груп ГКЗ 2016-1, ГКЗ 2017-1у

Тиждень

1

2

Понеділок

13.04.20

20.04.20

12-35-1410

 

   ГКЗ 2017-1у

ОргГеодез Конс.Экз., ауд.412бмк,

Радзінська Ю.Б.

ОснЗем Адм Конс.Экз., ауд.Д,

Радзінська Ю.Б.

  ГКЗ 2016-1

ОргГеодез Конс.Экз., ауд.412бмк,

Радзінська Ю.Б.

ОснЗем Адм Конс.Экз., ауд.Д,

Радзінська Ю.Б.

Вівторок

14.04.20

21.04.20

 

1015-1150

  ГКЗ 2017-1у

ОргГеодез Экз, ауд.412бмк,

Радзінська Ю.Б.

ОснЗем Адм Экз, ауд.Д,

Радзінська Ю.Б.

  ГКЗ 2016-1

ОргГеодез Экз, ауд.412бмк,

Радзінська Ю.Б.

ОснЗем Адм Экз, ауд.Д,

Радзінська Ю.Б.

Середа

15.04.20

22.04.20

          

Четвер

16.04.20

23.04.20

830-1005

  ГКЗ 2016-1

РеєстНерух Конс.Экз., ауд.412бмк,  Афанасьєв О.В.

 

1015-1150

  ГКЗ 2017-1у

ГІС задач Конс.Экз., ауд.412бмк,  Поморцева О.Є.

 

 

1235- 1410

  ГКЗ 2017-1у

 

СупГеоАстр Конс.Экз., ауд.Д, 

Воронков О.О.

  ГКЗ 2016-1

 

СупГеоАстр Конс.Экз., ауд.Д, 

Воронков О.О.

П'ятниця

17.04.20

24.04.20

 

1015-1150

ГКЗ 2017-1у

ГІС задач Экз, ауд.412арх, 

Поморцева О.Є.

СупГеоАстр Экз, ауд.Д, 

Воронков О.О.

ГКЗ 2016-1

РеєстНерух Экз, ауд.310арх, 

Афанасьєв О.В.

СупГеоАстр Экз, ауд.Д, 

Воронков О.О.

Субота

18.04.20

25.04.20

       

Неділя

19.04.20

26.04.20

       

ОргГеодез -

Організація та управління геодезичним виробництвом

ОснЗем Адм -

Основи земельного адміністрування

РеєстНерух -

Основи реєстрації нерухомості та прав на неї

ПРПередд -

Переддипломна практика

ГІС задач -

Програмування ГІС задач

СупГеоАстр -

Супутникова геодезія та сферична астрономія


Груп ПЦБ 2016-1, ПЦБ 2016-2, ПЦБ 2017-1у

Тиждень 1 2
Понеділок 27.04.20 04.05.20

 

1015-1150

ПЦБ 2017-  1у     

МетрСт Конс.Экз., ауд.Д, 

Набока А.В.

ПЦБ 2016-2

СпецФунд Конс.Экз., ауд.411бмк, 

Левенко Г.М.

 
1235- 1410 ПЦБ 2016-1

СпецМК Конс.Экз., ауд.309бмк, 

Фірсов П.М.

 
1420-1555 ПЦБ 2017-1у

СпецМК Конс.Экз., ауд.208бмк, 

Фірсов П.М.

 
Вівторок 28.04.20 05.05.20
1015-1150 ПЦБ 2017-1у  

МетрСт Экз, ауд.Д, 

Набока А.В.

ПЦБ 2016-2  

СпецМК Конс.Экз., ауд.Д, 

Калмиков О.О.

1235- 1410 ПЦБ 2016-1

СпецМК Экз, ауд.208бмк, 

Фірсов П.М.

 
1420-1555
ПЦБ 2017-1у

СпецМК Экз, ауд.208бмк, 

Фірсов П.М.

 
ПЦБ 2016-1  

СпецФунд Конс.Экз., ауд.Д, 

Левенко Г.М.

ПЦБ 2016-2

СпецФунд Экз, ауд.314бмк, 

Левенко Г.М.

 
Середа 29.04.20 06.05.20
1015-1150 ПЦБ 2016-1

ЕкспБуд Конс.Экз., ауд.310бмк, 

Золотов С.М.

 
ПЦБ 2016-2  

СпецМК Экз, ауд.Д, 

Калмиков О.О.

1235- 1410 ПЦБ 2017-1у

ЕкспБуд Конс.Экз., ауд.208бмк,

Золотов С.М.

 
1420-1555 ПЦБ 2016-1  

СпецФунд Экз, ауд.Д, 

Левенко Г.М.

ПЦБ 2016-2

ЕкспБуд Конс.Экз., ауд.410бмк, 

Фірсов П.М.

 
Четвер 30.04.20 07.05.20
830-1005 ПЦБ 2017-1у

ЕкспБуд Экз, ауд.209бмк, 

Золотов С.М.

 
1015-1150 ПЦБ 2016-1

ЕкспБуд Экз, ауд.309бмк, 

Золотов С.М.

 
ПЦБ 2016-2

ЕкспБуд Экз, ауд.409бмк, 

Фірсов П.М.

МетрСт Конс.Экз., ауд.Д, 

Набока А.В.

1235- 1410 ПЦБ 2017-1у  

СпецФунд Конс.Экз., ауд.Д, 

Левенко Г.М.

ПЦБ 2016-1  

МетрСт Конс.Экз., ауд.Д, 

Набока А.В.

П'ятниця 01.05.20 08.05.20
1015-1150 ПЦБ 2016-2  

МетрСт Экз, ауд.Д, 

Набока А.В.

1235- 1410 ПЦБ 2017-1у  

СпецФунд Экз, ауд.Д, 

Левенко Г.М.

ПЦБ 2016-1  

МетрСт Экз, ауд.Д, 

Набока А.В.

Субота 02.05.20 09.05.20
         
Неділя 03.05.20 10.05.20
         
ЕкБуд - Економіка будівництва
КП - Курсовий проект "Проектування металевих конструкцій"
МетрСт - Метрологія і стандартизація
ОргБуд - Організація будівництва
ПРПередд - Переддипломна практика
СпецМК - Проектування металевих конструкцій (спецкурс)
СпецФунд - Спеціальні фундаменти
ЕкспБуд - Технічна експертиза будівель і споруд

 

 

 

(згідно з рішенням Вченої ради університету № 9  від 03.04.2020 р.)

 

 

Назва спеціальності

Терміни контролю

2 змістовий модуль

3 змістовий модуль

Сесія

Перший (бакалаврський) рівень

1 курс нормативного терміну навчання (прийом 2019 року)

192  Промислове та цивільне будівництво

06.04 – 11.04

25.05 – 30.05

01.06 – 20.06

193  Геодезія, картографія та землеустрій

06.04 – 11.04

25.05 – 30.05

01.06 – 13.06

2 курс нормативного терміну навчання (прийом 2018 року),

1 курс на базі ОКР МС (прийом 2019 року)

192  Промислове та цивільне будівництво

06.04 – 11.04

25.05 – 30.05

01.06 – 13.06

193  Геодезія, картографія та землеустрій

06.04 – 11.04

25.05 – 30.05

01.06 – 13.06

3 курс нормативного терміну навчання (прийом 2017 року),

2 курс на базі ОКР МС (прийом 2018 року)

192  Промислове та цивільне будівництво

06.04 – 11.04

25.05 – 30.05

01.06 – 13.06

193  Геодезія, картографія та землеустрій

06.04 – 11.04

25.05 – 30.05

01.06 – 13.06

4 курс нормативного терміну навчання (прийом 2016 року),

3 курс на базі ОКР МС (прийом 2017 року

192  Промислове та цивільне будівництво

09.03 – 14.03

20.04 – 25.04

27.04 – 08.05

193  Геодезія, картографія та землеустрій

09.03 – 14.03

06.04 – 11.04

13.04 – 02.05

Другий (магістерський) рівень

1 курс (прийом 2019 року)

192  Промислове та цивільне будівництво

20.04 – 25.04

01.06 – 06.06

08.06 – 27.06

193  Геодезія, картографія та землеустрій

20.04 – 25.04

01.06 – 06.06

08.06 – 27.06

У зв’язку з встановленням на території України з 12 березня 2020 року карантину навчальний процес  буде проходити відповідно до розкладу у дистанційному режимі з використанням платформи Moodle, а також засобів дистанційної комунікації (Teams, Skype, Zoom).

Новини

Сейчас 188 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте