image001

З метою підвищення якості підготовки фахівців будівельної галузі кафедрою Механіки ґрунтів, фундаментів та інженерної геології  започатковано роботу комп’ютерної лабораторії на будівельному факультеті на базі аудиторії 311 бмк.

image003

Особливості сучасного будівництва визначаються тим, що інформаційні технології стають засобом праці будівельників: розрахунки нестандартних будівельних конструкцій, проектування, планування та реконструкція будівель, вибір необхідних матеріалів, питання рівноваги, деформації, міцності тощо.

Компанією SCAD Soft, розробником Інтегрованої системи для розрахунку і проектування конструкцій будівель і споруд  SCAD Office, було підтримано прагнення кафедри Механіки ґрунтів, фундаментів та інженерної геології вдосконалити навчальний процес залученням сучасного програмного комплексу. З цією метою компанією SCAD Soft було надано ліцензію на використання SCAD Office для використанні в навчальному процесі при підготовці фахівців будівельної галузі.

Група експертів кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем  ХНУМГ імені О. М. Бекетова продовжує свою роботу з будівельним підприємством «Строй-Сіті». Робоча зустріч пройшла у дистанційному форматі. На зустрічі були присутні декан Будівельного факультету, д.е.н., проф. Мамонов К. А., професор кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем, д.т.н. Метешкін К. О., доцент кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем, к.т.н. Кобзан С. М.

В ході роботи були оговорені питання розвитку освітньої програми «Інтелектуальна геопросторова економіка» та зростання наукової складової щодо розвитку бакалаврського, магістерського напрямку та програми PhD за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».

Рисунок2Рисунок1

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ БУДІВЕЛЬНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ХНУМГ ІМЕНІ О.М. БЕКЕТОВА У ХАРКІВСЬКОМУ КОЛЕДЖІ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ (ХКБАД)!

11 лютого 2021 року представниками будівельного факультету ХНУМГ імені О.М. Бекетова Фірсовим П.М., Золотовим С.М. (кафедра будівельних конструкцій), Александровичем В.А., Гаврилюк О.В. (кафедра механіки ґрунтів, фундаментів та інженерної геології), Болотських О.М. (кафедра технології будівельного виробництва і будівельних матеріалів) з метою проведення профорієнтаційної роботи було відвідано Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну (ХКБАД).

IMG 20210211 121657 2

  IMG 20210211 123638 2

 

В процесі обговорення, майбутнім випускникам була надана детальна інформація щодо організації навчального процесу на будівельному факультеті за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія». Також були розглянуті питання щодо майбутньої вступної кампанії та порядку подання, розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до ЗВО.

20210215 115755 2

Висловлюємо свою щиру подяку адміністрації ХКБАД та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

09.02.2021 року у дистанційній формі за допомогою програмного забезпечення Zoom відбулась вже друга зустріч викладачів кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем ХНУМГ імені О. М. Бекетова з головою правління Європейського інституту нерухомості, управителем різних об’єднань співвласників у м. Краків п. Яцеком Колібським (м. Краків, Польща). На зустрічі були присутні завідуючий кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем Нестеренко С. Г., доцент кафедри Земельного адміністрування та геоінформаційних систем Радзінська Ю. Б.,  фахівець Центру міжнародної діяльності та освіти Троян В. І. та експерти з питань нерухомості, оцінки, землеустрою пан Ян Пєкло та пан Януш Ліпіньські (Польща).

В рамках робочої зустрічі були підведені перші підсумки роботи з питань розвитку територій, управління земельними ресурсами, використання геоінформаційних технологій, просторова економіка, використання штучного інтелекту в управлінні і розвитку територій, розвиток цифрової економіки і цифрових технологій в системі розвитку територій, розглянуті шляхи удосконалення та розвитку освітньо-наукової програми з підготовки докторів філософії за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій та визначені шляхи подальшої взаємодії.

Для заметки

Новини

We have 153 guests and no members online