Усі студенти, які мають потребу в житлі, забезпечуються гуртожитком, який розташований у центрі міста, неподалік від університету. У гуртожитку є все необхідне для проживання студентів.

Студентське самоуправління, голова       - Коваленко Аліна

Профбюро факультету, голова                  - Меліш Ніколь

Студрада факультету, голова                    - Мазур Іван

В університеті працює кафедра фізичного виховання і спорту, яка має спортивний комплекс, де працюють секції для занять з багатьох  видів спорту.  Для обдарованої творчої молоді працює студентський клуб.

 

В університеті працює філія обласної студентської лікарні – медико-санітарна частина, де студенти факультету проходять медичний огляд та можуть безкоштовно отримати медичну допомогу висококваліфікованих лікарів.

 

Фахівці міжнародного рівня кафедри іноземних мов університету для студентів проводять заняття з поглибленого вивчення іноземних мов (англійської, німецької, французької), що надає можливість продовження навчання за кордоном, участі у програмах обміну та партнерської співпраці.

    Завдяки центру міжнародної діяльності університету студенти мають можливість брати участь у міжнародних освітніх та наукових проектах, а також можливість виграти грант на проходження навчання за кордоном за програмою академічних обмінів, що значно підвищує конкурентоспроможність наших випускників на міжнародному ринку праці.


We have 517 guests and no members online