Усі студенти, які мають потребу в житлі, забезпечуються гуртожитком, який розташований у центрі міста, неподалік від університету. У гуртожитку є все необхідне для проживання студентів.

Студентське самоуправління, голова       - Коваленко Аліна

Профбюро факультету, голова                  - Меліш Ніколь

В університеті працює кафедра фізичного виховання і спорту, яка має спортивний комплекс, де працюють секції для занять з багатьох  видів спорту.  Для обдарованої творчої молоді працює студентський клуб.

 

В університеті працює філія обласної студентської лікарні – медико-санітарна частина, де студенти факультету проходять медичний огляд та можуть безкоштовно отримати медичну допомогу висококваліфікованих лікарів.

 

Фахівці міжнародного рівня кафедри іноземних мов університету для студентів проводять заняття з поглибленого вивчення іноземних мов (англійської, німецької, французької), що надає можливість продовження навчання за кордоном, участі у програмах обміну та партнерської співпраці.

    Завдяки центру міжнародної діяльності університету студенти мають можливість брати участь у міжнародних освітніх та наукових проектах, а також можливість виграти грант на проходження навчання за кордоном за програмою академічних обмінів, що значно підвищує конкурентоспроможність наших випускників на міжнародному ринку праці.