Банер для сайта 1

БУДІВЕЛЬНОГО ФАКУЛЬТЕТУ»

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

Початок реєстрації о 1130

Початок заходів о 12.00                                                                                                    22 листопада 2016р.

№ з/п Назва заходу Час проведення Місце проведення Відповідальний
1 Зустріч та реєстрація абітурієнтів 1130 – 1200

Заст. декана Будівельного факультету

Жигло А.А.

Розважально-інформаційна програма:

2.1. Вітальне слово ректора ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, професора Бабаєва В.М.;

2.2. Вітальне слово декана Будівельного факультету, доцента Яковлева Є.А.;

2.3. Вітальна візитівка центру доуніверситетської освіти і кар’єри, директор Мельман В.О. «Підготовка до вступу в ВНЗ.  Як розпочати кар’єрний шлях вже сьогодні!»;

2.4 Вітальна візитівка центру міжнародної діяльності та освіти, директор Бібік Н.В. «Міжнародні обміни, стажування, мобільності»;

2.5 Вітальна візитівка Студентського Сенату (Голова Гаруст А.) та Профкому студентів (Голова Угоднікова О.І.)

Заст. декана Будівельного факультету

Жигло А.А.

3 Презентація спеціальностей Будівельного факультету Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова випускаючими кафедрами. Спілкування із студентами і викладачами факультету (Інтерактивний формат спілкування з абітурієнтами) 1240 – 1320

Завідувачі випускових кафедр

Профком студентів

4 Оглядова курсуюча екскурсія університетом від студентів ХНУМГ імені О.М. Бекетова (Екскурсія проводиться групами 15 – 20 осіб протягом всієї програми за окремим графіком) 1320 – 1420 За окремою  схемою Профком студентів
  Майстер-класи (круглі столи, тренінги, семінари, відвідування лабораторій тощо) від випускових кафедр Будівельного факультету 1420 – 1500 За окремим графіком Завідуючі кафедрами

Будівельний факультет вітає студента 3-го курсу, групи ГКЗ 2014-3,

Мітягина Костянтина, з перемогою у 3-му Офіційному чемпіонаті

світу з кікбоксингу К-1 та тайландському боксу Муей Тай ISKAм. Афіни (Греція).

За результатами всесвітнього чемпіонату Мітягин Костянтин здобув золоту медаль

та звання Чемпіона світу серед дорослих у ваговій категорії до 77 кг.

Успіхів Вам і перемоги у наступних турнірах!!!

hWQ N3 PzT0

IFQIFX8ZFms

1. Засідання старостату відбувається по вівторках о 9.00 годині, аудиторія 309 бмк. Явка обов'язкова.

2. Студенти, які мають статус сироти, інвалідність та інш., подати копії документів до деканату.

3. Старостам груп своєчасно сдавати щотижневий звіт відвідування занять до деканату у п'ятницю.

4. Студентам (юнакам), які поступили на 1 курс та новоприбулим, стати на військовий облік у 2-ій частині  (аудиторія 245 етк) для оформлення відсрочки призиву у ВСУ.

5. Студентам, які  помилково мають академічну заборгованість, звернутися до деканату із заліковою книжкою.

6. Терміново ліквідувати заборгованість за медпунктом.

7. Студенти, які втратили документи, звернутись до деканату із пояснювальною запискою та заявою про видачу дублікату документу.

8. Терміново поселитися до гуртожитку до початку навчального року, для цього неоюхідно отримати ордер у заступника декана, і прєд'явити квитанцію про оплату у розмірі 1500 грн.

9.Терміново оплатити контракт.

10. Студентам 3, 4 курсів, які навчаються на кафедрі військової підготовки, написати заяву про звільнення від відвідування занять.

11. Терміново ліквідувати академічну заборгованість.